|
Zaterdag 25 September 2021 |
Serie 1 (max 16 spelers, 13 inschrijvingen) |
10:30-12:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A.B de Bel |
|
|
A.K. Wind - Blaauw |
|
|
C. Hommen |
|
|
D Jager |
|
|
J Westerdijk-Pompstra |
|
|
Julian de Haan |
|
|
M Kunst |
|
|
N Meilink |
|
|
P Tholen |
|
|
Robin Lievense |
|
|
T Wind |
|
|
VJ Fokkelman |
|
|
W van Dalen |
|
|
|
Zondag 26 September 2021 |
Serie 2 (max 16 spelers, 0 inschrijvingen) |
10:30-12:30 |
Serie cancelled ivm NTL |
|
Maandag 27 September 2021 |
Serie 3 (max 16 spelers, 9 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
H Hamminga |
|
|
K Hamminga |
|
|
N. van Stuivenberg |
|
|
O Wijma |
|
|
R Hamminga |
|
|
R Zondergeld |
|
|
S. Gjaltema |
|
|
T. Havesman |
|
|
W.H. Doof |
|
|
|
Dinsdag 28 September 2021 |
Serie 4 (max 16 spelers, 0 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
Cancelled ivm Leagueavond |
|
Woensdag 29 September 2021 |
Serie 5 (max 16 spelers, 12 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A. Wendel |
|
|
D. Weitering |
|
|
E. Wildeboer |
|
|
G. Eising |
|
|
H. Bos |
|
|
J. Zwols |
|
|
L. Bos |
|
|
L.R. de Vries |
|
|
M. Postma |
|
|
R. Zomer |
|
|
Ruben Keizer |
|
|
T. Wendeling |
|
|
|
Vrijdag 01 Oktober 2021 |
Serie 6 (max 16 spelers, 16 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A Schokker |
|
|
A. Broekhuizen |
|
|
B Gruisinga |
|
|
B. Reitsma |
|
|
C Pompstra |
|
|
H.J. Habing |
|
|
H.M. Ambergen |
|
|
J.K. van der Molen |
|
|
JR Kingma |
|
|
K Meuleman |
|
|
M. Keuskamp |
|
|
R Nieman |
|
|
R. Schokker |
|
|
S. Brommer |
|
|
W Schaaphok |
|
|
Y Reitsma |
|
|
|
Zaterdag 02 Oktober 2021 |
Serie 7 (max 16 spelers, 8 inschrijvingen) |
10:00-12:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A. Huremovic |
|
|
D Huremovic |
|
|
G de lang |
|
|
J Wenno |
|
|
S Huremovic |
|
|
W.R. Borger |
|
|
WJA Huberts |
|
|
Yander Reitsma |
|
|
Serie 8 (max 16 spelers, 0 inschrijvingen) |
12:30-14:30 |
Cancelled vanwege te weinig aanmeldingen voor deze serie |
Serie 9 (max 16 spelers, 16 inschrijvingen) |
15:30-17:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
C. Veendorp |
|
|
D. Zandgrond |
|
|
F. Denninger |
|
|
G.J.A. Boer |
|
|
H. Bolleboom |
|
|
J van der Heide |
|
|
J. Bolleboom |
|
|
J.H. Mein |
|
|
J.J Passies |
|
|
JJ van der Heide |
|
|
M.M. Bolleboom |
|
|
P. Thalen |
|
|
R.R. Zeemering |
|
|
T Rengers |
|
|
T. Kroese |
|
|
V. Rengers |
|
|
Serie 10 (max 16 spelers, 14 inschrijvingen) |
18:30-20:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
AAA Siemelink |
|
|
C M Bakker |
|
|
F van Nieuwenhoven |
|
|
J. L. Marijt |
|
|
K Strijker |
|
|
L. Tissingh |
|
|
M. Philips |
|
|
M. Walstra |
|
|
P. Spin |
|
|
R Hof |
|
|
R van Nieuwenhoven |
|
|
R. Bouma |
|
|
S Bleeker |
|
|
W Kolk |
|
|