Home
Actueel
Voor leden
Wedstrijdbowlen
Topsport
Over de NBF
Verenigingen
Centra
Niet ingelogd in MijnNBF:
Inloggen
Nederlandse Bowling Federatie
Navigatie
Overzicht toernooien
Inschrijven
Details Dag der Kampioenen Senioren
Let op!
U kunt voor dit toernooi online inschrijven. Wanneer u
inlogt in MijnNBF
hoeft u uw gegevens niet meer handmatig in te voeren!
Algemeen
Serieoverzicht
Deelnemerslijst
Naam :
Dag der Kampioenen Senioren
Type :
NBF
Klasse :
n.v.t.
Erkenning :
2019/N285
Bowlingcentrum :
Lucky's Bowling
Begindatum :
30-06-2019
Einddatum :
07-07-2019
Website :
http://nbf.bowlen.nl/Wedstrijdbowlen/NBFEvenementen/DagDerKampioenenSenioren.aspx
E-mail adres :
wedstrijdzaken@bowlen.nl
Contactpersoon :
De heer Ronald de Groot
Provincie :
Zuid-Holland
- Geef in de opmerkingen aan welk kampioenschap je hebt behaald en met wie je de voorronde wil gooien -
Zondag 30 Juni 2019
Serie 1
(max 40 spelers, 28 inschrijvingen)
10:00-13:00
Naam
Teamnummer
A.M. Vis
C van den Haak
D. Munne-Joosten
D. Wieringa
E Dzaferi-Braaksma
E. van 't Wout
J Marcotte
J van der Laan
J. Barth
K.L. Verboon
M Lammers
M Mous
M van Gend
M.C.D. van Arragon
P.C.M Broekmans
Rodney owen ernst
S. Pannen
W.G. de Bie
W.J. Wernsen
C Bloklander
3
W. Koops
3
Andrea Homan-Zorge
7
Joost Franke
7
KOR BAZUIN
16
MARIA POSTMA
16
Patrick Meka
19
Robin van Meer
21
Tjeu Thompson
21
Zaterdag 06 Juli 2019
Serie 2
(max 40 spelers, 21 inschrijvingen)
09:00-12:00
Naam
Teamnummer
A.M. Peng-van der Poel
C. Jacobs
C.E. Koning
D. Mönch
E.D. Nap
E.L.M. Mortiers
F Bialon
F. Khoo
Francesca Tomas
Herwin Zweers
J. Olrichs
L.F.W. Flapper
M. Mulder
N.A.M de Gelder
P. Hulst
S. Boonstra
S. Kremers
W.W. van Weert
Youri Fens
B. Knijff
15
D. Bouwman
15
Baanonderhoud
12:00-13:00
Serie 3
(max 32 spelers, 32 inschrijvingen)
13:00-16:00
Naam
Teamnummer
A.J.M.M. Coolen
A.M. Breems
A.M. Verhoef-van Straaten
A.N. Bongers
C.J.M. Hazeleger
EBM Wannet
F.S. Walmsley-Peters
J van den Tillaart
J. van de Wakker
J. Verhoeven
J.D. de Vries
J.Q. Grove
K. Ramos
K. v.d. Meer
L Abear
M. Hop
Michell
P Schook
P.J. Tel-Kelder
PRI Oranje
R.M.J. Golsteijn
R.R. Rambaldo
Sharon Rietveld
BJ Bodamèr
5
PW Dekkers
5
A. van Kalsbeek
8
R. Kuipers
8
Erica Kok
9
Utah Branse
9
K. ter Bruggen
10
Paul gijsbers
14
Zuleika Tromp
14
Zondag 07 Juli 2019
Serie 4
(max 40 spelers, 39 inschrijvingen)
09:00-13:00
Naam
Teamnummer
A. van Deutekom
B. Strijbos
B.P.A. van Beers
Denise blankenzee
E. Bosch
J Mönch
J. Paulussen
J.A. Giesbert
Jordi Putman
K Pekelaer
L. Breeschoten
M. Otte
M. Snijders jr.
M.A.H. Reijbroeck
M.H.M. Michiels
R. Wieffer
Ronald Bouma
Samantha Greiner
E Gorter
1
N. Sanders
1
B.Y. de Ruiter
2
L. Paling
2
A.C Gijzel - Schijf
4
B.M.J. Schijf
4
S. Vrijenhoek
4
B van de Poll
6
BG Pallada
6
J.T.J. van Steenbrugge
11
R. van der Sluys
11
A.P.J. Brands
12
I.J.M. Gijsbers
12
C Veendorp
13
P. Thalen
13
Glenn Doornink
17
Tessa van der Wal
17
B. Brommer
18
B. Reitsma
18
Jacomien van den heuvel
20
Robin Wilhelm
20
Naam
Woonplaats
A. van Deutekom
A. van Kalsbeek
A.C Gijzel - Schijf
A.J.M.M. Coolen
A.M. Breems
A.M. Peng-van der Poel
A.M. Verhoef-van Straaten
A.M. Vis
A.N. Bongers
A.P.J. Brands
Andrea Homan-Zorge
B van de Poll
B. Brommer
B. Knijff
B. Reitsma
B. Strijbos
B.M.J. Schijf
B.P.A. van Beers
B.Y. de Ruiter
BG Pallada
BJ Bodamèr
C Bloklander
C van den Haak
C Veendorp
C. Jacobs
C.E. Koning
C.J.M. Hazeleger
D. Bouwman
D. Mönch
D. Munne-Joosten
D. Wieringa
Denise blankenzee
E Dzaferi-Braaksma
E Gorter
E. Bosch
E. van 't Wout
E.D. Nap
E.L.M. Mortiers
EBM Wannet
Erica Kok
F Bialon
F. Khoo
F.S. Walmsley-Peters
Francesca Tomas
Glenn Doornink
Herwin Zweers
I.J.M. Gijsbers
J Marcotte
J Mönch
J van den Tillaart
J van der Laan
J. Barth
J. Olrichs
J. Paulussen
J. van de Wakker
J. Verhoeven
J.A. Giesbert
J.D. de Vries
J.Q. Grove
J.T.J. van Steenbrugge
Jacomien van den heuvel
Joost Franke
Jordi Putman
K Pekelaer
K. Ramos
K. ter Bruggen
K. v.d. Meer
K.L. Verboon
KOR BAZUIN
L Abear
L. Breeschoten
L. Paling
L.F.W. Flapper
M Lammers
M Mous
M van Gend
M. Hop
M. Mulder
M. Otte
M. Snijders jr.
M.A.H. Reijbroeck
M.C.D. van Arragon
M.H.M. Michiels
MARIA POSTMA
Michell
N. Sanders
N.A.M de Gelder
P Schook
P. Hulst
P. Thalen
P.C.M Broekmans
P.J. Tel-Kelder
Patrick Meka
Paul gijsbers
PRI Oranje
PW Dekkers
R. Kuipers
R. van der Sluys
R. Wieffer
R.M.J. Golsteijn
R.R. Rambaldo
Robin van Meer
Robin Wilhelm
Rodney owen ernst
Ronald Bouma
S. Boonstra
S. Kremers
S. Pannen
S. Vrijenhoek
Samantha Greiner
Sharon Rietveld
Tessa van der Wal
Tjeu Thompson
Utah Branse
W. Koops
W.G. de Bie
W.J. Wernsen
W.W. van Weert
Youri Fens
Zuleika Tromp
NBF | Landjuweel 62, 3905 PH Veenendaal | T 0318 - 55 93 43 |
info@nbfbowlen.nl