|
Maandag 04 Februari 2019 |
Serie 1 (max 16 spelers, 11 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A. van Ewijck |
|
|
C. Werkman |
|
|
E.M. Fictorie |
|
|
F. Post |
|
|
F. Postma |
|
|
G.J.A. Boer |
|
|
J de Graaf |
|
|
J.A.E. Zoer |
|
|
P. Thalen |
|
|
R Hofman |
|
|
M Beverdam |
2 |
|
|
Dinsdag 05 Februari 2019 |
Serie 2 (max 16 spelers, 7 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A. Broekhuizen |
|
|
C Hoogstra |
|
|
H Buma |
|
|
H Ras |
|
|
K. de Vries |
|
|
P Venekamp |
|
|
T. Wendeling |
|
|
|
Woensdag 06 Februari 2019 |
Serie 3 (max 16 spelers, 14 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A Wendel |
|
|
F van Egmond |
|
|
G. Eising |
|
|
H. Bos |
|
|
J. Zwols |
|
|
JG Harberink-Landman |
|
|
L. Bos |
|
|
M. de Rijk |
|
|
P.M. Brus |
|
|
R Keizer |
|
|
R Zondergeld |
|
|
R. Blom |
|
|
R. Zomer |
|
|
R.R. Naber |
|
|
|
Vrijdag 08 Februari 2019 |
Serie 4 (max 18 spelers, 18 inschrijvingen) |
20:00-22:00 |
VOL |
|
Naam |
Teamnummer |
|
B. Westerdijk |
|
|
B.G.J. Bosch |
|
|
C M Bakker |
|
|
D. Slagter |
|
|
F. Denninger |
|
|
F. Licheri |
|
|
H.J. Habing |
|
|
I de Vries |
|
|
J Drent |
|
|
J Westerdijk-Pompstra |
|
|
J.G.M. Timmerman-Reinink |
|
|
K Meijerink |
|
|
L. Buist |
|
|
M. Keuskamp |
|
|
R Mulder |
|
|
R. Bouma |
|
|
S.W. Vroege |
|
|
W Kolk |
|
|
|
Zaterdag 09 Februari 2019 |
Serie 5 (max 16 spelers, 0 inschrijvingen) |
10:00-12:00 |
Reserve |
Serie 6 (max 16 spelers, 13 inschrijvingen) |
12:30-14:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
A Schokker |
|
|
D. Zandgrond |
|
|
Gerrit de lang |
|
|
J Bouma |
|
|
J.D. Wenno |
|
|
M.E. Bruns |
|
|
N. Bakker |
|
|
P Alma |
|
|
R Alma |
|
|
R. Schokker |
|
|
S Nijsingh |
|
|
S.S. Supheert |
|
|
Y. Bouma |
|
|
Serie 7 (max 16 spelers, 0 inschrijvingen) |
14:30-16:30 |
VERVALLEN |
Serie 8 (max 16 spelers, 8 inschrijvingen) |
18:30-20:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
HJ Hollé |
|
|
J.H. Mein |
|
|
R Nieman |
|
|
R. Wieffer |
|
|
R.R. Zeemering |
|
|
T Rengers |
|
|
T. Havesman |
|
|
V. Rengers |
|
|
|
Zondag 10 Februari 2019 |
Serie 9 (max 18 spelers, 17 inschrijvingen) |
11:00-13:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
H van de Vrede |
|
|
H Vegt |
|
|
J. J. Smit |
|
|
J.M.T. Ettema |
|
|
Jan-Henk de Groot |
|
|
JCGP De Boer |
|
|
K Venema |
|
|
K.W.D Jellema |
|
|
m spijker |
|
|
M. Mulder |
|
|
M. Postma |
|
|
PHG Valkenhoff |
|
|
R. Maat |
|
|
VJ Fokkelman |
|
|
W Driezes |
|
|
M walstra |
1 |
|
S bleeker |
1 |
|
Halve Finale 16 Heren |
14:00-15:30 |
Halve Finale 16 Heren |
Finale |
16:00-17:30 |
Finale 8 Dames en 8 Heren |
Prijsuitreiking |
18:00-18:15 |
Prijsuitreiking |