|
Dinsdag 22 Januari 2019 |
Serie 1 (max 16 teams, 10 inschrijvingen) |
20:30-22:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
M.F. Meulenkamp |
7 |
|
R.C.J. Esveld |
7 |
|
D.J. van der Kooij |
22 |
|
G. van der Kooij |
22 |
|
John den Heijer |
30 |
|
Rob van Zanten |
30 |
|
C. van der Horst |
37 |
|
M.S. Jansen |
37 |
|
J. de Graaf |
42 |
|
W.T.B.M. Gruijthuijsen - de Graaf |
42 |
|
P.C. Korenhof |
44 |
|
S. Yarim |
44 |
|
J.H. Didden |
85 |
|
M. Philippo |
85 |
|
F.G.M. Bokern |
97 |
|
H. van Bilderbeek |
97 |
|
C.W. van der Zeeuw |
105 |
|
H.L. Bouwman |
105 |
|
J Meijer |
111 |
|
T.P.T. Marijnen |
111 |
|
|
Woensdag 23 Januari 2019 |
Serie 2 (max 16 teams, 15 inschrijvingen) |
20:30-22:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
C.J. Tisseur |
6 |
|
R. Overdijk |
6 |
|
S Draisma |
14 |
|
W.J.A.B. Prins |
14 |
|
L. Prins |
17 |
|
R. Groenewald |
17 |
|
M. Bekker |
21 |
|
M. Bekker |
21 |
|
C.G. Prins |
39 |
|
P.G. Prins |
39 |
|
Mandy van Lith |
43 |
|
Marco van der Lans |
43 |
|
E.M.J. de Ruiter |
45 |
|
H.M. Juffermans |
45 |
|
M. Hagenouw |
48 |
|
R.O. Ernst |
48 |
|
A.M. van der Poel |
58 |
|
J. Olrichs |
58 |
|
H. Atteveld |
62 |
|
M. Koopmans |
62 |
|
M Stoovelaar - Kelder |
66 |
|
R. Stricker |
66 |
|
J.G. Baegen |
74 |
|
N.A. Verkerk-Hagen |
74 |
|
M. Hogewoning |
75 |
|
Paweł Cieszczyk |
75 |
|
CH.A. Tjong Ayong |
104 |
|
N.M. Tjong Ayong |
104 |
|
J.A. van Leeuwen |
106 |
|
J.M.G. Hoeberichts |
106 |
|
|
Donderdag 24 Januari 2019 |
Serie 3 (max 16 teams, 15 inschrijvingen) |
20:30-22:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
J.H. Petit |
12 |
|
P.J.M. Voogt |
12 |
|
E.G.M. Hillebrand |
13 |
|
M Hillebrand |
13 |
|
B.W Holthuijsen |
19 |
|
N. van Praag |
19 |
|
Sven de Wolf |
20 |
|
Wesley van Weert |
20 |
|
M.C.M. Duivenvoorden |
32 |
|
S. van der Meer |
32 |
|
EA Tactor |
34 |
|
V. van Wichen |
34 |
|
K. van Rooijen |
56 |
|
M.M. van Veelen |
56 |
|
BINK |
60 |
|
VERBOON |
60 |
|
K.A. van der Kooij |
64 |
|
M. Bey |
64 |
|
J.S.A. van Wieringen |
71 |
|
R.J.C. van Wieringen |
71 |
|
E. van Dijk |
96 |
|
P. Vooys |
96 |
|
M.A.J. Kokshoorn |
98 |
|
W.N. Hopman |
98 |
|
F.F. Warmerdam |
101 |
|
H.J.J. Kat |
101 |
|
B. Verboon |
107 |
|
D. Bouwman |
107 |
|
J van Rossum |
108 |
|
R. Mirck |
108 |
|
|
Zaterdag 26 Januari 2019 |
Serie 0 (max 16 teams, 0 inschrijvingen) |
10:00-12:00 |
RESERVESERIE |
Serie 4 (max 16 teams, 9 inschrijvingen) |
12:30-14:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
D.F.M. Everaardt |
15 |
|
K.J.L. Reeuwijk |
15 |
|
D. Wouters |
57 |
|
S. van Binsbergen |
57 |
|
C. Hörchner-v.d. Velde |
73 |
|
J.A. Hörchner |
73 |
|
I van den Eijkhoff |
81 |
|
M. Edwards |
81 |
|
M. Honkoop |
82 |
|
M.G.A. Boswijk |
82 |
|
R. Honkoop |
83 |
|
R. van der Maas |
83 |
|
S. Hoekstra |
84 |
|
S. van der Maas - Piet |
84 |
|
F. Casemier |
88 |
|
M. Beute |
88 |
|
D. Vis |
89 |
|
V.J.G. Middendorp |
89 |
|
Serie 5 (max 16 teams, 12 inschrijvingen) |
14:30-16:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
EA Hagenaar |
18 |
|
WP de Water |
18 |
|
A. del Rosario |
28 |
|
H. Koers |
28 |
|
Cornelis Groen |
29 |
|
Matthijs van Hensbergen |
29 |
|
E. Alizade |
38 |
|
T Hillegers |
38 |
|
Patrick Oranje |
53 |
|
Rob van der Meer |
53 |
|
Angelique.Obispo |
59 |
|
Bill Obispo |
59 |
|
danny van tuijl |
61 |
|
wil van tuijl |
61 |
|
H. van Kuijen |
63 |
|
R. Weel |
63 |
|
G Polderman |
92 |
|
S. Brouwer |
92 |
|
D. Everaardt |
93 |
|
S. Weerlee |
93 |
|
R. Middendorp |
94 |
|
T. Middendorp |
94 |
|
B. Zoetemelk |
95 |
|
S.T. de Lange |
95 |
|
|
Zondag 27 Januari 2019 |
Serie 6 (max 16 teams, 0 inschrijvingen) |
09:30-11:30 |
|
Serie 7 (max 16 teams, 16 inschrijvingen) |
11:30-13:30 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
J.J. Hogebrug |
24 |
|
P. Cosgrove |
24 |
|
J.G.M. Tol |
33 |
|
N.C. Schokker |
33 |
|
B. Brommer |
47 |
|
S. Brommer |
47 |
|
N. van Stigt |
70 |
|
S. Knijn |
70 |
|
Lex Beauchampet |
72 |
|
Rowin Beauchampet |
72 |
|
A. van Kalsbeek |
76 |
|
M. Smis |
76 |
|
JA van Kalsbeek |
77 |
|
N. Laan |
77 |
|
A.J Barendrecht |
86 |
|
H.J. Woertink |
86 |
|
J.P. Plewis |
87 |
|
Michiel de Graaf |
87 |
|
A. Voogt |
90 |
|
D Scheven |
90 |
|
C Bosch-Nikkels |
91 |
|
G.A. Bosch |
91 |
|
J. de Haan |
99 |
|
K. de Haan |
99 |
|
H. Smits |
100 |
|
J. van der Kamp |
100 |
|
M. Verkerk |
102 |
|
R.T. van der Zwet |
102 |
|
J. van der Roest |
110 |
|
K.B. Ramos |
110 |
|
B Pluijmers |
112 |
|
R Bakker |
112 |
|
Baanonderhoud |
13:30-14:00 |
Baanonderhoud |
Serie 8 (max 16 teams, 16 inschrijvingen) |
14:00-16:00 |
|
|
Naam |
Teamnummer |
|
D Deijkers |
2 |
|
E Deijkers-Bouwmeester |
2 |
|
JP de Boer |
4 |
|
L Abear |
4 |
|
JG Harberink-Landman |
5 |
|
R Zondergeld |
5 |
|
BJ Bodamèr |
8 |
|
M. Mulder |
8 |
|
F.R. van Stroe |
16 |
|
R Stoop |
16 |
|
M Arndt |
23 |
|
W. Gorter |
23 |
|
B Korpershoek |
26 |
|
M. Klok |
26 |
|
R. van der Loo |
40 |
|
V. van der Loo |
40 |
|
B Bronsgeest |
55 |
|
L.F.W. Flapper |
55 |
|
Martin van Hoek |
65 |
|
Peter van Hoek |
65 |
|
M.J. Molenaar |
67 |
|
Pascal van Vliet |
67 |
|
O. van der Vecht |
78 |
|
P van Zoelen |
78 |
|
R.G.P.M. Swanink |
79 |
|
V.P. Rosaria |
79 |
|
W Swanink |
80 |
|
WJ Zwolsman |
80 |
|
D Liem |
109 |
|
J.G. Blansjaar |
109 |
|
M.E. Snider |
113 |
|
PW Dekkers |
113 |
|
Baanonderhoud |
16:00-16:30 |
Baanonderhoud |
Finale Singles |
16:30-17:30 |
Finale Singles (6 dames en 10 heren) |
Finale Doubles |
17:30-18:30 |
Finale Doubles 16 teams |