Bekijk de toernooi informatie op onze website www.bvveldhoven.nl
Bij de indeling zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden met de
reisafstand. Binnen een straal van 40km dient men zich in de eerste
series te laten inschrijven.
Woensdag 14 November 2018
Serie 1 (max 20 spelers, 19 inschrijvingen)
19:30-21:30
Naam
Teamnummer
A.J Jacobs
BCCh van de Laar
C.A.F. Hoeks
H.M.M. Wannet
H.S. Biesta
HGC Waarma
J.H. de Groot
JBC Konings
JHG Keeris
JMT Vaes
KWJP Sanders
MC Maas
MHA Van Korven
P Kalter
P van de Laar
R.A. Vallentin
S.P.A. van Korven
SH Vermaas
TCM van de Looij
Zaterdag 17 November 2018
Serie 2 (max 20 spelers, 19 inschrijvingen)
14:00-16:00
Naam
Teamnummer
de Proost
B.M.A. Driesen
C Ekas
C. van de Laar
CCM van de Sande
E.W.F. Graumans
F.P. Bressers
G.P. Sorber
H.J.M. Isbouts
HHM Broeders
J Kokx
J Marcotte
MJH Graumans
MJM Bos Pelt
P Bos
PP Ekas
R van Leeuwaarden
RAFM Wijnen-de Wit
TW Koster
Zondag 18 November 2018
Serie 3 (max 20 spelers, 17 inschrijvingen)
10:00-12:00
Naam
Teamnummer
EAM van den Brand-Lameir
EBM Wannet
G. van de Sangen
G.B.H. Nillesen
J.A.M. Peters
JEB Weenink
JHM Bressers - Janssen
M Kusten
M.P.W. de Louw
PJA Dodemont
R Vloet
RJA de Lepper
S. van Binsbergen
W van Ginneken
WHJ Weenink
D. Vis
1
M. Beute
1
Serie 4 (max 20 spelers, 12 inschrijvingen)
12:00-14:00
Naam
Teamnummer
A. Roox
C. Barth
D. Zandgrond
F. Post
G.M.H.J. Kalmar
J. Barth
J.G.M. Tol
L. van Haaften
Paweł Cięszczyk
R Zondergeld
S Nijsingh
W.J.L.R. Kalmar
Serie 5 (max 20 spelers, 20 inschrijvingen)
14:00-16:00
Naam
Teamnummer
A.W. van Beek
C.A.J.M. Timmers
D van Geelen
Frederic Vandewaeter
G.J.M. Molmans
Inge van Beughem
J de Bruijn
J. Nouris
Jan Moonen
Jan Moonen
M. de Man
Martin van Hoek
Mattheus Olivier
N Molmans
P Berkhout
P Boot
Peter Bruyndonckx
Peter van Hoek
Ralf Hubbers
Stefan De Cock
Serie 6 (max 20 spelers, 20 inschrijvingen)
16:00-18:00
Naam
Teamnummer
BMJ Wessels
Fabrice Zandona
Francis Veulemans
Frank Peters
I.J.M. Gijsbers
Inge Marneffe
Ivan Vanhoof
J. D. Kwisthout
J. Maduro
J.H. Aarden
JP de Boer
L Abear
L Verjans
M.H.M. Michiels
P. Gijsbers
P.P.M.J. Tribulet
TJL Hopmans
V. Yamashita
Volker Kassinger
Yarne Vanhoof
Finale 11 t/m 20
18:30-19:30
De finale voor spelers geplaatst vanaf 11e t/m 20e plaats
Finale 1 t/m 10
19:30-20:30
De finale voor spelers geplaatst vanaf 1e t/m 10e plaats